Lot widokowy Warszawa

Otwórz sobie drogę do poznania krajobrazu z zupełnie innej perspektywy do której dostęp do tej pory mieli tylko nieliczni. Świat z góry wygląda zupełnie inaczej, a dodatkowe wrażenia na pewno poprawi fakt iż na lot możecie umówić się we 3 !. Miasto widziane z e śmigłowca z góry, które muskane jest promieniami zachodzącego słońca doprowadzi was do ekstazy, jest to też idealny sposób by sprawić swojej drugiej połówce idealny prezent np. na rocznicę związku, bądź świetny prezent urodzinowy !
Umówcie się, zajmijcie miejsca w naszym śmigłowcu, a następnie rozkoszujcie się sobą będąc kąpanymi w promieniach słońca!

Przelot nad Warszawą helikopterem / śmigłowcem

Lot widokowy to również idealna okazja by zabrać swoją pociechę aby pokazać jej naszą piękną stolicę z zupełnie innej perspektywy, której do tej pory nie był w stanie dostrzec. Loty widokowe realizowane są małymi aczkolwiek wygodnymi i szybkimi śmigłowcami Robinson R44, pod opieką doświadczonego pilota, który z chęcią opowie wam gdzie dokładnie się znajdujecie i na co warto zwrócić uwagę.

Lot zaczynamy w naszym helipadzie w Lesznowoli, skąd udajemy się nad Konstacin-Jeziornę by następnie lecieć wzdłuż Wisły i móc podziwiać takie widoki jak Stadion Narodowy czy Pałac Kultury z góry. Zapraszamy chętne osoby do poznania pięknej sfery zwiedzania jaką niewątpliwie jest przestrzeń powietrzna.

Jak zamówić?

Zadzwoń do nas lub przejdź do formularza kontaktowego i opisz swoje zamówienie, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Opinia

Zachwycające! Niesamowite jak inaczej patrzysz na miasto z lotu ptaka, polecam spróbować!

Dlaczego warto?

Warszawa to miasto pełne kontrastów, z bogatą historią, nowoczesnymi budowlami i malowniczymi zakątkami. Jednym z najwspanialszych sposobów na poznanie uroku stolicy Polski jest lot widokowy śmigłowcem R44. Oto dlaczego warto zdecydować się na to wyjątkowe doświadczenie:

  1. Niepowtarzalne Widoki: Lot widokowy śmigłowcem R44 pozwoli Ci podziwiać Warszawę z niezwykłej perspektywy. Widoki na malownicze ulice, zabytkowe budynki, nowoczesne wieżowce oraz piękne tereny zielone roztaczające się pod Tobą będą niezapomnianym wrażeniem.
  2. Emocje i Adrenalina: Podniebna przygoda to pewność, że Twój adrenalinowy poziom wzrośnie. Wrażenie unoszenia się w powietrzu i widok Warszawy spod chmur zapewnią Ci unikalne emocje, których nie doświadczysz nigdzie indziej.
  3. Zapierające dech w Piersiach Fotografie: Jeśli jesteś miłośnikiem fotografii, lot widokowy śmigłowcem R44 będzie prawdziwym rajem. Uchwyć niezapomniane kadry Warszawy, które będą idealnym wspomnieniem lub imponującą ozdobą Twojego portfolio.
  4. Niezapomniane Wydarzenie dla Bliskich: Lot widokowy może być również doskonałym prezentem dla Twoich bliskich. To wyjątkowa okazja, by podzielić się z nimi niezwykłym przeżyciem i wspólnie cieszyć się niesamowitymi widokami Warszawy.
  5. Szybka Przygoda w Dniu Wolnym: Nawet jeśli jesteś w Warszawie tylko na krótką chwilę, lot widokowy śmigłowcem R44 pozwoli Ci poznać miasto szybko i efektywnie, pozostawiając Cię z wrażeniem pełnego doświadczenia.
  6. Oryginalna Propozycja dla Gości: Jeśli masz przyjaciół, rodzinę lub gości, którzy odwiedzają Warszawę, zaproponowanie im lotu widokowego śmigłowcem R44 będzie niewątpliwie pamiętnym punktem ich wizyty.
  7. Unikalna Celebrowanie Okazji: Czy to urodziny, rocznica czy inne wyjątkowe okazje – lot widokowy śmigłowcem R44 może nadać tym momentom niezwykłego blasku i uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Niech Warszawa stanie się Twoim królestwem z lotu ptaka. Zdecyduj się na lot widokowy śmigłowcem R44, aby doświadczyć stolicy Polski w sposób, którego nigdy nie zapomnisz. Zatrzymaj chwilę, podnieś się w powietrze i pozwól Warszawie ukazać Ci się w całkowicie nowym świetle.