Wynajem helikopterów

Znudziła Ci się podróż pociągiem, a transport samochodowy zaczyna szargać twoje nerwy ze względu na korki  i częste kontrole policyjne ? To koniec twoich zmartwień, usługa którą dla Ciebie przygotowaliśmy pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który później możecie spożytkować na zabawie z dziećmi czy na oddawaniu się swojemu hobby. W takim razie wynajem helikoptera jest właśnie dla Ciebie ! Naszym śmigłowcem jesteś w stanie dotrzeć w kilka miejsc oddalonych od siebie o setki kilometrów w odpowiednio krótszym czasie niż transportem ziemnym, co więcej możesz zabrać ze sobą aż 3 osoby , dzięki czemu podróż na wakacje z rodziną do odległych miejsc nie stanowi już żadnego problemu.

Wynajem śmigłowców

Wynajem helikoptera to również oferta skierowana do osób, których plan dnia zakłada kilka ważnych spotkań w różnych miejscach w Polsce. Helikopter który przygotowaliśmy dla Państwa to lekka aczkolwiek zwinna i szybka maszyna marki Robinson R44. Dbając o naszych klientów, dostając odpowiednio wcześniej wszystkie lokacje które chcemy odwiedzić, przygotowujemy mapę lotów aby jeszcze bardziej zoptymalizować czas podróży. W dzisiejszym świecie jak mawia klasyk czas to pieniądz, a pieniądz to prestiż dlatego zapraszamy do skorzystania z wynajmu helikoptera.

Jak zamówić?

Zadzwoń do nas lub przejdź do formularza kontaktowego i opisz swoje zamówienie, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Oferta wynajmu helikopterów dotyczy miasta Warszawa.

Opinia

Kompetentna obsługa, elastyczne warunki. Polecam!

Wynajem helikoptera z pilotem

Kliknij tutaj i zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu śmigłowca / helikoptera z pilotem.